Назва рекламної Акції - «Терра-Марафон ти завжди чемпіон!» на території Харкова та Харківської області
(далі «Правила» та «Акція» відповідно) в редакції від 29.01.2021 року


1. Загальна інформація про Акцію

1.1. Організатор/Виконавець Акції, територія та строки проведення Акції «Терра-Марафон ти завжди чемпіон!»:

1.2. Організатором рекламної Акції «Терра-Марафон ти завжди чемпіон!» (надалі – «Акція», «Рекламна Акція») є Товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕРРА» (код ЄДРПОУ 30150670, місцезнаходження: 64107, Україна, Харківська область, м. Первомайський, вул. Учительська, 1 А) (надалі – «Організатор/ Виконавець»).

1.3. Строки проведення Акції:
Загальні строки проведення Акції: з 00:00 годин 01 березня 2021 року по 17:30 години 01 травня 2021 року включно (надалі – «тривалість Акції» або «строк проведення Акції/строк Акції»).

1.4. Територія проведення Акції:
Акція проводиться виключно на території м. Харкова та Харківської області (надалі – «Територія проведення Акції»). Організатор/Виконавець Акції не несе відповідальність за вивезення Акційної продукції за територію проведення Акції. По завершенню Періоду проведення Акції, зазначеного в пункті 1.3. Правил, Коди не реєструються.

1.5. Метою проведення Акції є популяризація ТМ «ТЕРРА» та стимулювання кінцевих споживачів – фізичних осіб на придбання продукції та залучення уваги споживачів до продукції під ТМ «ТЕРРА».

Увага! Ця Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу, чи конкурсом, ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди, чи умовами конкурсу.

2. Участь в Акції

2.1. Учасником Акції може бути будь-який громадянин України, якому на момент проведення Акції вже виповнилось 18 років та який коректно виконав всі дії, необхідні для участі в Акції, зазначені в цих Правилах (надалі – «Учасник» або «Учасники»).

2.2. Учасниками не визнаються і не мають права брати участь в Акції:

1) особи, яким на момент проведення Акції ще не виповнилось 18 років.

2) особи, які придбають Акційну продукцію для комерційних цілей;

3) участь в Акції обмежено дієздатних та недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

2.3. Учасник Акції під час участі в Акції зобов’язується:

- дотримуватися вимог цих Правил та норм чинного законодавства України;

- вказувати повну, коректну та достовірну інформацію, що вимагаються цими Правилами у відповідних випадках;

- зберігати чек, який підтверджує придбання Акційної Продукції ТМ «ТЕРРА», зазначеної в п. 4.1. цих Правил.

2.4. Беручи участь в Акції, Учасник Акції тим самим підтверджує своє ознайомлення з цими Правилами та повну й безумовну згоду з цими Правилами, також надає згоду Виконавцю/Організатору Акції на збір та обробку своїх персональних даних для цілей, зазначених у цих Правилах. Учасник Акції, що не погоджується з умовами цих Правил, втрачає право на участь у Акції та право на отримання Призів Акції.

3. Інформаційна та технічна підтримка Акції

3.1. Інформування щодо Правил Акції здійснюється на спеціальній сторінці сайту https://actions.terra.ua/. (Далі -Сайт)

3.2. Повідомлення про визначення учасників Акції, які здобувають право на отримання Подарунків Акції будуть оприлюднені на Сайті протягом 5 (п’яти) робочих днів від дати проведення розіграшу.

4. Продукція, яка бере участь в Акції

4.1. Продукція ТМ «ТЕРРА», що бере участь в Акції (надалі – «Акційна продукція»/ «Продукція»): Крупи в пакеті, Крупи швидкого приготування у варильному пакеті, Крупи в коробці, Пластівці швидкого приготування в коробці, Пластівці швидкого приготування в пакеті, Пластівці "Особливо ніжні" швидкого приготування в крафт-пакеті, Пластівці + швидкого приготування в крафт-пакеті, Каші в коробці, Каші в ВОХ-12, Каші в ВОХ-24, КАШІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ МИТТЄВОГО ПРИГОТУВАННЯ в ВОХ-12, Гранола в паперовому стакані з ложкою, Гранола в дой-паку, СУПИ-ГАРНІРИ, Макаронні вироби з м'яких сортів пшениці, Макаронні вироби з твердих сортів пшениці, Макаронні вироби з твердих сортів пшениці у варильному пакеті, МУКА.

5. Призи Акції

5.1. Учасники Акції, що виконали всі умови Акції, передбачені цими Правилами, мають можливість отримати наступні призи Акції:

-Гарантований подарунок - можливість on-line участі у Марафоні «Стрункість та Здорове Харчування», 10 тренувань по 40 хвилин, 5 відеорецептів. У форматі посилання, які будуть активні після реєстрації за Кодом на Сайті www.actions.terra.ua за графіком (Надалі - Гарантований Подарунок)

-Термос (брендований) у загальній кількості 52 шт. (надалі – Подарунок №1),

- Фартук (брендований) у загальній кількості 104  шт. (надалі – Подарунок №2),

- Банка (брендована) Luminarc 1 л, Франція у загальній кількості 104  шт. (надалі – Подарунок №3),

- Тарілка (брендована) Wilmax 300 мл, England у загальній кількості 104  шт. (надалі – Подарунок №4),

- Эко-сумка (брендована) у загальній кількості 156  шт. (надалі – Подарунок №5),

- Мультиварка Tefal RK901F32 у загальній кількості 8  шт. (надалі – Подарунок №6),

- Кухонний комбайн Braun FX 3030 у загальній кількості 8  шт. (надалі – Подарунок №7),

- Блендер Tefal BL435831 у загальній кількості 8  шт. (надалі – Подарунок №8),

- Телевізор Samsung UE43T5300AUXUA у загальній кількості 2  шт. (надалі – Подарунок №9),

- телефон Samsung Galaxy A71 6/128GB Black(SM-A715F) у загальній кількості 2  шт. (надалі – Подарунок №10),

- Ноутбук Mi RedmiBook 16 R5/16/512/W (JYU4277CN) у загальній кількості 2  шт. (надалі – Подарунок №11),

Один переможний Код Акції отримує лише один із вищевказаних призів (надалі – «Приз» або «Призи»).

5.2. Відповідальність Організатора/Виконавця та третіх осіб, які залучені до проведення Акції, обмежується вартістю та кількістю Призів Акції, передбачених цими Правилами.

5.3. Кількість Призів Акції обмежена та складає визначену цими Правилами кількість. Загальна кількість Призів Акції може бути змінена за рішенням Організатора Акції шляхом внесення відповідних змін до Правил. Організатор залишає за собою право змінити Призи Акції. Якщо такі зміни будуть мати місце, Організатор повідомляє про них в порядку, передбаченому в п.3.1. цих Правил.

5.4. Організатор/Виконавець Акції не несуть ніякої відповідальності по відношенню до подальшого використання Призів Учасниками Акції після їх одержання, за неможливість Учасниками Акції скористатись наданими Призами Акції з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Призів Акції.

5.5. Характеристики Призів Акції, зазначені в цьому розділі Правил, їх колір, виробники/зміст/наповнення, тощо визначаються на розсуд Організатора Акції. Зовнішній вигляд Призів Акції може відрізнятися від зображень на інформаційних матеріалах та на акційній сторінці сайту та не виправдовувати очікувань Учасників Акції. За якість та характеристики Призів Акції відповідальність несуть відповідні виробники таких товарів/безпосередні надавачі послуг.

5.6. Призи Акції можуть бути отримані Учасниками Акції, що здобули право на отримання таких Призів Акції, тільки за умови виконання всіх вимог, передбачених цими Правилами. Всі Призи Акції обміну та поверненню не підлягають. Грошова компенсація за Призи Учасникам не надається.

5.7. У випадку, якщо Призи залишаться після проведення Акції – вони використовуються на розсуд Організатора Акції.

6. Умови участі в Акції

6.1. Для того, щоб взяти участь в Акції, особі необхідно здійснити дії в наступній послідовності:

6.1.1. протягом Строку проведення Акції придбати на території проведення акції (м. Харків та Харківська область) продукцію ТМ «ТЕРРА» на суму не менше 100 грн. в одному чеку: перелік продукції, що приймає участь в акції яка випускається під знаком ТМ «ТЕРРА» див. п.п.4.1, зберегти фіскальний чек з підтвердженням придбання до закінчення періоду проведення Акції та/або до моменту вручення Подарунку Акції Учаснику. Знайти унікальний код (надалі – Код) який міститься на фіскальному чеку.

6.1.2. Протягом строку проведення Акції, здійснити авторизацію (реєстрацію) за допомогою https://actions.terra.ua/, заповнивши усі необхідні поля.

6.1.3. відвідати офіційну сторінку Акції (п. 3.1. Правил); 

6.1.4. ознайомитися з Правилами Акції та наданням персональних даних;

6.2. Організатор/Виконавець не несе відповідальності за технічні неполадки, пов’язані з реєстрацією Учасників на сторінці Акції. Вартість послуг доступу до мережі Інтернет оплачується Учасником/Відвідувачем Акції самостійно, відповідно до тарифів його оператора / провайдера, що надає таку послугу. 

Увага! Один зареєстрований фіскальний чек, за Кодом, Акції може отримати лише один Приз протягом всього строку Акції, за умови виконання ним всіх умов визначених Правилами Акції.

6.3 Організатор/Виконавець Акції має право відмовити в участі в Акції Учаснику, який невірно та/або не повністю зазначив необхідну інформацію на Сайті, а також Учаснику Акції, який не виконав інші вимоги цих Правил.

7. Визначення учасників Акції, що здобули право на отримання Призів Акції

7.1. Учасником Акції є особа, яка відповідає вимогам, що зазначені в розділі 2 цих Правил, та належним чином виконала усі умови цих Правил.

7.2. Учасник Акції, що виконав умови Акції, здобуває право на участь у визначенні Переможців Акції.

7.3. Один унікальний Код може бути зареєстровано лише один раз.

7.4. Особу, яку буде викрито в підборі Кодів, використанні пулу мобільних номерів для участі в Акції та/або іншіх неправомірних шахрайських діях на розсуд Організатора/Виконавця Акції буде визначено порушником, а зареєстровані Коди будут виключені з бази.

7.5. До визначення учасників Акції, які здобувають право на отримання Подарунку Акції допускаються всі Учасники, що належним чином виконали умови Правил щодо участі в Акції та які не визнані порушниками.

7.6. Визначення Учасників Акції, які здобувають право на отримання Гарантованного Подарунку відбувається наступним способом:

Після реєстрації на Сайті, заповнивши усі необхідні поля – отримує посилання на on-line Марафон, який буде відкрито за графіком у послідовності:

1 - Перший тиждень після реєстрації

Вівторок- Тренування №1, четвер – Тренування №2, субота -Рецепт №1,

2 - Другий тиждень після реєстрації

Вівторок -Тренування №3, четвер – Тренування №4, субота -Рецепт №2

3 - Третій тиждень після реєстрації

Вівторок -Тренування №5, четвер – Тренування №6, субота -Рецепт №3

4 - Четвертий тиждень після реєстрації

Вівторок -Тренування №7, четвер – Тренування №8, субота -Рецепт №4

5 – П’ятий тиждень після реєстрації

Вівторок -Тренування №9, четвер – Тренування №10, субота -Рецепт №5

7.7. Визначення Учасників Акції, які здобувають право на отримання Подарунків відбувається наступним способом:

7.7.1. Визначення Учасників Акції, які здобувають право на отримання Подарунку №1, Подарунку №2, Подарунку №3, Подарунку №4, Подарунку №5, Подарунку №6, Подарунку №7, Подарунку №8, Подарунку №9, Подарунку №10, Подарунку №11 здійснюється шляхом випадковоі вибірки за допомогою сервісу (сайту) www.random.org (розіграшу) серед усіх Учасників, які виконали всі умови даних Правил, здійснили реєстрацію участі в Акції.

7.7.2. Визначення Учасників Акції, які здобувають право на отримання Подарунку №1, Подарунку №2, Подарунку №3, Подарунку №4, Подарунку №5 відбувається кожного дня серед Списку Учасників, які здійснили реєстрацию у період проведення Акції. Учасник Акції здобуває право на отримання Подарунку №1, №2, №3, №4, №5 Акції у разі, якщо такий Учасник у сформованому сервісом Списку буде знаходитись під порядковим номером: 1 (один), 2 (два), 3 (три), 4 (чотири) і до 10 (десяти) включно.

7.7.3. Загальна кількість Подарунків №1, №2, №3, №4, №5 щодо яких здійснюється розіграш – 10 шт. під час кожного розіграшу (щодня) (тобто, щодня розігрується Подарунок №1 – 1шт, Подарунок №2 – 2 шт, Подарунок №3 – 2 шт, Подарунок №4 – 2шт, Подарунок №5 – 3 шт.) Загальна кількість рівномірно розподіляється на 52 етапи визначення Переможців.

7.7.4. Визначення Учасників Акції, які здобувають право на отримання Подарунку №6, Подарунку №7, Подарунку №8 відбувається щотижня серед Списку Учасників, які здійснили реєстрацію у період проведення Акції. Учасник Акції здобуває право на отримання Подарунку №6, №7, №8 Акції у разі, якщо такий Учасник у сформованому сервісом Списку буде знаходитись під порядковим номером: 1 (один), 2 (два), 3 (три) включно.

7.7.5. Загальна кількість Подарунків №6, №7, №8 щодо яких здійснюється розіграш – 3 шт. під час кожного розіграшу (щотижня) (тобто, щотижня розігрується Подарунок №6 – 1шт, Подарунок №7 – 1 шт, Подарунок №8 – 1 шт.) Загальна кількість рівномірно розподіляється на 8 етапів визначення Переможців.

7.7.6. Визначення Учасників Акції, які здобувають право на отримання Подарунку №9, Подарунку №10, Подарунку №11 відбувається щомісяця серед Списку Учасників, які здійснили реєстрацію у період проведення Акції, Учасник Акції здобуває право на отримання Подарунку №9, №10, №11 Акції у разі, якщо такий Учасник у сформованому сервісом Списку буде знаходитись під порядковим номером: 1 (один), 2 (два), 3 (три) включно.

7.7.7. Загальна кількість Подарунків №9, №10, №11 щодо яких здійснюється розіграш – 3 шт. під час кожного розіграшу (щомісяця) (тобто, щомісяця розігрується Подарунок №9 – 1шт, Подарунок №10 – 1 шт, Подарунок №11 – 1 шт.) Загальна кількість рівномірно розподіляється на 2 етапа визначення Переможців.

7.8. Кожного розіграшу Учасник (який ідентифікується за номером Кода) може виграти лише один подарунок. Якщо Код виграє – він буде анульований для наступного розіграшу.

7.9. Визначення учасників Акції, які здобувають право на отримання Подарунків №1,№2,№3,№4,№5 відбувається кожного дня серед Списку Учасників, які здійснили реєстрацію у період Акції. Дати візначення учасників Акції, які здобувають право на отримання Подарунків №1, №2, №3, №4, №5:

1.03.21, 2.03.2021, 3.03.2021, 4.03.2021, 5.03.2021, 6.03.2021

8.03.21, 9.03.2021, 10.03.2021, 11.03.2021, 12.03.2021, 13.03.2021

15.03.21, 16.03.2021, 17.03.2021, 18.03.2021, 19.03.2021, 20.03.2021

22.03.21, 23.03.2021, 24.03.2021, 25.03.2021, 26.03.2021, 27.03.2021

29.03.21, 30.03.2021, 31.03.2021

2.04.21, 3.04.2021, 5.04.2021, 6.04.2021, 7.04.2021, 8.04.2021

9.04.21, 10.04.2021, 12.04.2021, 13.040.2021, 14.04.2021, 15.04.2021

16.04.21, 17.04.2021, 19.04.2021, 20.04.2021, 21.04.2021, 22.04.2021

23.04.21, 24.04.2021, 26.04.2021, 27.04.2021, 28.04.2021, 29.04.2021, 30.04.2021

7.10. Визначення учасників Акції, які здобувають право на отримання Подарунків №6,№7,№8 відбувається щотижня серед Списку Учасників, які здійснили реєстрацію у період Акції. Дати візначення учасників Акції, які здобувають право на отримання Подарунків №6, №7, №8:

7.03.2021, 14.03.2021, 21.03.2021, 28.03.2021

4.04.2021, 11.04.2021, 18.04.2021, 25.04.2021

7.11. Визначення учасників Акції, які здобувають право на отримання Подарунків №9,№10,№11 відбувається щомісяця серед Списку Учасників, які здійснили реєстрацію у період Акції. Дати візначення учасників Акції, які здобувають право на отримання Подарунків №9, №10, №11:

1.04.2021

1.05.2021

7.12. В останній день розіграшу, а саме 30.04.2021 р., для отримання Подарунку №1, Подарунку №2, Подарунку №3, Подарунку №4, Подарунку №5, Організатор/Виконавець Акції визначає 20 (двадцять) резервних переможців зі списку, що буде автоматично сформований сервісом www.random.org. Такі резервні переможці у порядку черговості здобувають право отримати Подарунок у разі неможливості вручення таких Подарунків відповідним Учасникам, або якщо Учасник Акції, який здобув право на отримання Подарунку втратив набуте право з підстав, передбачених цими Правилами.

7.12.1 Одночасно з визначенням Учасників Акції, які здобувають право на отримання Подарунку №6, Подарунку №7, Подарунку №8, Подарунку №9, Подарунку №10, Подарунку №11 Організатор/Виконавець Акції визначає 5 (п’ять) резервних переможців зі списку, що буде автоматично сформований сервісом www.random.org. Такі резервні переможці у порядку черговості здобувають право отримати Подарунок у разі неможливості вручення таких Подарунків відповідним Учасникам, або якщо Учасник Акції, який здобув право на отримання Подарунку втратив набуте право з підстав, передбачених цими Правилами.

7.13. Для отримання Подарунку№1, Подарунку №2, Подарунку №3, Подарунку №4, Подарунку №5, Подарунку №6, Подарунку №7, Подарунку №8, Подарунку №9, Подарунку №10, Подарунку №11 Учасник Акції, який здобув право на отримання відповідного Подарунку зобов’язаний:

- протягом 1 (одного) календарного дня з моменту отримання від Виконавця повідомлення (Виконавець Акції зв’язується з Переможцем за допомогою дзвінка), надати зворотній зв’язок (надіслати на електронну адресу actions@terra.ua скановану копію чека та вказати відділення Нової Пошти для отримання подарунку);

- додатково, для отримання Подарунка №6, №7, №8, №9, №10, №11 учасник повинен надіслати Виконавцю в електронному вигляді орігінал чеку (який був зареєстований та отримав право на отримання подарунку) та свої персональні дані (персональні дані включають в себе: копію паспорта громадядина України (всі сторінки із записами), копію картки фізичної особі – платника податків (ідентифікаційний номер), а для осіб, що відмовилися від ідентифікаційного номера – копію сторінки паспорта з відповідною відміткою уповноваженого органу на електрону адресу actions@terra.ua

7.14. Неухильне дотримання всіх умов цих Правил та надання всіх передбачених документів є необхідною умовою отримання Подарунку Акції.

Невиконання будь-яких умов, передбачених цими правилами, позбавляє права на одерження Подарунку Акції. При цьому, Учасник Акції, який здобув право на отримання Подарунку Акції, але не виконав умови Акції, вважається таким, що відмовився від отримання відповідного Подарунку та не має права на одержання від Організатора/Виконавця Акції будь-якої компенсації.

7.15. Учасник Акції, який здобув право на отримання Подарунку Акції втрачає набуте ним право на отримання Подарунку без будь-яких компенсацій, в тому числі грошової, у наступних випадках, не залежно від того у який час стали відомими вказані обставини:

7.15.1. Учасник акції відмовляється надавати необхідні дані та інформацію, вказані у цих Правилах, або надав некоректні/фальсифіковані персональні дані;

7.15.2. якщо Учасника Акції визнано порушником до моменту вручення йому Подарунку;

7.15.3. якщо Учасник Акції, який здобув право на отримання Подарунку у встановлений даними Правилами період не надасть підтвердження можливість отримання належного йому Подарунку з неналежних від Організатора/Виконавця причин та у випадку, якщо Учасник Акції, який здобув право на отримання Подарунку після закінчення терміну, протягом якого він повинен надати зворотній зв’язок, не надає такий зворотній зв’язок, Учасник Акції втрачає право на отримання Подарунку, та наступним Учасником Акції, який здобув право на отримання Подарунку, визнається наступний Учасник, з резервних переможців зі списку, що був автоматично сфомований сервісом www.random.org.

7.16. У випадку, якщо Учасник Акції, який здобув право на отримання Подарунку, за певними причинами незалежними від Організатора/Виконавця, не має можливості одержати Подарунок, або відмовляється від Подарунку, він не має права на одержання будь-якої компенсації.

7.17. Організатор/Виконавець Акції має право вимагати від Учасників надання оригіналів чеків з Кодами, що були зареєстровані протягом Акції.

7.18. Якщо зареєстрований, відповідно до чинних Правил Код, випадає під час розіграшів на отримання Подарунків №1, №2, №3, №4, №5, то він автоматично не приймає участі в розіграші Подарунків № 6, №7, №8, №9, №10, №11. Учасник, який отримав Подарунок №1, №2, №3, №4, №5, для участі в розіграші Подарунків № 6, №7, №8, №9, №10, №11 має зареєструвати додатковий новий Код.

7.19. Організатор/Виконавець Акції та залучені ними для проведення Акції треті особи не несуть відповідальності за несвоєчасну реєстрацію до участі в Акції, згідно Правил, що трапилось не з вини Організатора/Виконавця Акції та/або таких третіх осіб. Організатор/Виконавець Акції не несе відповідальності за роботу сайту, операторів зв’язку, будь-які помилки операторів, внаслідок чого реєстрація до участі у Акції не відбулась або відбулась із запізненням.

7.20. Всі результати Акції остаточні й оскарженню не підлягають.

7.21. Організатор/Виконавець Акції не несуть відповідальності за роботу операторів мобільного зв’язку та/або за технічні проблеми з передачею даних при використанні каналів зв'язку під час проведення Акції, а також у разі надання неточної або недостовірної інформації щодо персональних даних та номеру телефону Учасника Акції, у разі настання обставин непереборної сили.

7.22. До участі в Акції приймаються чеки, які відбповідають умовам Акції, а саме підтверджують придбання продукції ТМ «ТЕРРА» на суму від 100 грн. однією покупкою у період з 26.02.2021 р. по 01.05.2021 р.

8. Порядок отримання Призів Акції

8.1. Доставка Призу Акції здійснюється Переможцю Акції за рахунок Організатора/Виконавця Новою поштою або іншою кур’єрською службою доставки на адресу, повідомлену Переможцем Акції. Доставка Призів Акції здійснюється протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів після отримання повної інформації та документів від Переможця Акції.

8.2. У випадку ненадання інформації в порядку та строки передбачені в п. 7.13. цих Правил, Організатор/Виконавець може визнати Приз незатребуваним відповідним Переможцем Акції. Організатор/Виконавець має право розпорядитися незатребуваними Призом Акції на свій власний розсуд.

8.3. Переможець Акції повинен отримати Приз Акції особисто та не має права передавати своє право на отримання Призу Акції будь-яким третім особам.

8.4. Грошовий еквівалент Призів Акції не видається.

8.5. Усі витрати, пов'язані з отриманням Призів Акції Переможець сплачує самостійно.

8.6. Податковим агентом зі сплати податку на доходи фізичних осіб та військового збору, у зв’язку із врученням Призів, відповідно до вимог чинного законодавства України, є Організатор Акції.

8.7. Неможливість зв'язатися з Учасником Акції протягом 1 (одного) робочого дня за вказаним ним телефонним номером, або не отримання будь-якої відповіді від Переможця на електрону пошту Виконавця actions@terra.ua позбавляє Учасника Акції права на одержання Призу Акції. При цьому, Учасник Акції вважається таким, який відмовився від отримання Призу Акції, та не має права на одержання від Організатора або інших залучених ним осіб Акції будь-якої компенсації. У такому випадку Організатор Акції має право розпорядитися таким Призом Акції на свій розсуд, претендентом на отримання Призу Акції вважається перший Учасник з резервного списку Учасників, визначеного відповідно до даних Правил.

8.8 Організатор/Виконавець Акції гарантують, що документи, які надаються Переможцем Акції для отримання Призів Акції не будуть використовуватись Організатором/Виконавцем Акції з іншою метою, окрім як для виконання своїх зобов’язань за цими Правилами.

8.9. Учасник Акції, який має право на отримання Призу Акції, може відмовитися від отримання Призу Акції, повідомивши про таке Виконавця в письмовій формі.

8.10. Організатор/Виконавець Акції не несуть відповідальності за неможливість надіслання/надання Призу Акції з будь-яких причин, що не залежать від Організатора/Виконавця Акції, у т.ч. якщо мобільний телефон, контактна адреса, ім’я та/або прізвище, або інші обов’язкові дані Переможцем Акції були зазначені неправильно та/або нерозбірливо, змінені тощо. При цьому такий Учасник Акції не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації.

8.11. Організатор/Виконавець Акції не несуть відповідальності стосовно подальшого використання Учасниками Акції вручених Призів Акції після їх одержання та/або за неможливість Учасниками Акції скористатись наданим Призом Акції з будь-яких незалежних від Організатора Акції/Виконавця Акції причин.

8.12. Організатор/Виконавець Акції не несуть жодної відповідальності за достовірність інформації, наданої Учасниками Акції, в т.ч. інформації щодо зв’язку з ними.

Якщо будь-який Переможець Акції, який має право на отримання відповідного Призу Акції, з будь-яких причин, що не залежать від Організатора та/або Виконавця (в тому числі якщо номер телефону або інша інформація про такого Переможця Акції була змінена або була вказана невірно та/або нерозбірливо та інше) не має можливості отримати Приз Акції, такий Переможець Акції не має права на отримання жодних додаткових призів Акції, компенсацій або інших виплат від Організатора та/або Виконавця Акції.

9. Технічні умови

9.1. Вартість користування мережею Інтернет, що здійснюється учасником Акції, оплачується ним самостійно за власний рахунок і відповідає стандартній вартості послуги за тарифним планом виконавця даної послуги.

9.2. Всі учасники Акції самостійно сплачують всі будь-які витрати, понесені ними у зв'язку з участю в Акції.

9.3. Організатор/Виконавець не несуть відповідальності за будь-які технічні збої, що мають відношення до реєстрації учасників Акції, а також інші обставини, не залежні від їх волі, зокрема (але не виключно):

9.3.1. за не доставку повідомлення про визнання учасника Акції Переможцем Акції;

9.3.2. за будь-які збої в роботі мережі Інтернет;

9.3.3. за будь-які збої в роботі приладів, використовуваних учасниками Акції для участі в Акції.

10. Інші умови

10.1. Беручи участь в Акції кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою згоду на передачу, збір, обробку і використання його персональних даних, безкоштовне використання наданої ним інформації, його особистих даних Організатором/Виконавцем, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, номеру телефону, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його імені та фотографії) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, розповсюдження в мережі Інтернет а також для надсилання інформації за допомогою SMS-повідомлень на номери телефонів та/або адреси, вказані учасником Акції при реєстрації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/Виконавцем та/або будь-якою третьою особою. Усі відео - та фотоматеріали, зроблені за участю учасників Акції, створені під час проведення Акції та/чи у зв’язку з Акцією, є власністю Організатора і використовуються без будь-якого відшкодування, при цьому винагорода за це входить до вартості отриманих ними Призів Акції (без додаткових виплат). Усі права інтелектуальної власності, що виникають у зв’язку з виконанням цього пункту Правил, належать Організатору/Виконавцю. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних».

10.2. Персональні дані переможців Акції будуть використовуватися виключно Виконавцем/Організатором або уповноваженими ним особами, які діють на підставі угод про нерозголошення конфіденційних даних у зв'язку з проведенням цієї Акції та виключно в рамках вручення Призів Акції, і не будуть надаватися жодним третім особам для цілей, не пов'язаних з цією Акцією.

Відносно всіх персональних даних, наданих переможцями Акції, Виконавець/Організатор або уповноважені ним особи будуть дотримуватися режиму їх конфіденційності та вживати заходів щодо забезпечення безпеки персональних даних у відповідності до Закону України «Про захист персональних даних».

10.3. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, рішення приймається Організатором, яке не підлягає оскарженню.

10.4. Ця Акція дійсна лише для роздрібних покупців.

10.5. На виконання умов Закону України «Про захист персональних даних» (надалі - «Закон»)

Учасникам Акції повідомляється:

10.5.1. Володільцем персональних даних Учасників Акції є Організатор/Виконавець;

10.5.2. Персональні дані Учасників Акції обробляються з метою забезпечення участі в цій Акції, маркетингових відносин, рекламних відносин, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку;

10.5.3. з метою обробки персональних даних Учасників Акції, яка вказана у п. 10.5.2. цих Правил, обробляються їх ім’я, прізвище, контактний номер телефону, адреса електронної пошти, адреса реєстрації, тощо;

10.5.4. з персональними даними будуть вчинятися наступні дії: збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних;

10.5.5. Розпорядником персональних даних Учасників Акції є Організатор/Виконавець;

10.5.6. персональні дані Учасників Акції без отримання від них окремої згоди та/або повідомлення, можуть бути передані третім особам для здійснення мети, яка вказана у п. 10.5.2. цих Правил. Окрім того, передача третім особам персональних даних Учасників Акції без згоди суб'єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених Законом України «Про захист персональних даних», і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини;

10.5.7. персональні дані Учасників Акції будуть оброблятися з моменту їх отримання та протягом Періоду проведення Акції, а також будуть зберігатися протягом терміну, який передбачено законодавством України для виконання мети, яка вказана у п. 10.5.2 цих Правих, після чого вони будуть знищені у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних;

10.5.8. Учасники Акції можуть відкликати згоду на обробку персональних даних надіславши Володільцю персональних даних письмовий запит на адресу, яка вказана у цих Правилах, але при цьому вони втратять право на участь в Акції/отримання Призів Акції;

10.6. Учасник Акції, що здобув право на отримання Призів Акції, не може передавати своє право отримання таких Призів третім особам, у спадщину чи за договором дарування третім особам.